Mierniki poziomu dźwięku
TANGO_PLUS Drukuj

Miernik poziomu dźwięku TangoPlus według normy IEC 61672 z analizatorem oktawowym i tercjowym do zastosowań na stanowisku pracy i ochrony środowiska. Posiada inteligentne oprogramowanie i zakres pomiarowy wynoszący 110 dB. Pomimo wysokiej funkcjonalności TangoPlus jest bardzo prosty w obsłudze.

Więcej…
 
BOOGIE Drukuj

Miernik poziomu dźwięku BOOGIE zawiera doskonałe, nowe funkcje w kompaktowej obudowie. Został zaprojektowany, aby być maksymalnie łatwy w obsłudze, nawet bez wcześniejszego doświadczenia. Bardzo korzystna cena, łatwość użytkowania i małe wymiary sprawiają, że jest świetnym wyborem dla firm, inicjatyw obywatelskich lub osób prywatnych, których budżet zwykle nie pozwala na zakup drogich urządzeń do pomiaru hałasu.

Więcej…
 
TANGO Drukuj

TANGO jest kompaktowym miernikiem poziomu dźwięku 1 klasy, przeznaczonym do zastosowań na stanowiskach pracy i w środowisku zewnętrznym. Dzięki jego inteligentnej koncepcji oprogramowania i automatycznemu zakresowi pomiarowemu 110 dB, TANGO, pomimo jego dużej funkcjonalności, jest bardzo łatwy w obsłudze. Przy użyciu TANGO nawet niedoświadczeni użytkownicy są w stanie zmierzyć i zinterpretować aktualny poziom dźwięku.

Więcej…